Krakowska już się zapowiada

Kierownik Pielgrzymki Krakowskiej ze współpracownikiem odwiedzili naszą parafię, by zapowiedzieć swoją obecność i, jak co roku, poprosić o możliwość postoju i zorganizowania konferencji.

Pozdrowienia z Krakowa

Wadowice pozdrawiająPielgrzymki z Pieszej Pielgrzymki Wadowickiej, którzy co roku mają swój postój w naszej parafii, przywieźli nam adwentowo - bożonarodzeniowe życzenia.

Podziękowanie z Żywca

Dolnośląskie pielgrzymowanie

Postój w RodakachPielgrzymi z diecezji sosnowieckiej odpoczywali wokół kościoła w Rodakach. Wzięli też udział w konferencji wygłoszonej przez ks. Mirosława Toszę. Pątników odwiedził bp Grzegorz Kaszak, który powędrował z nimi do Ogrodzieńca.

AndrychówNa nocleg 8 sierpnia zawitali do nas pielgrzymi z dekanatu Andrychów. Tradycyjnie przed kościołem urządzili sobie Pogodny Wieczór. A rano Msza św. i wymarsz. Na Częstochowę...

Krakowskie tysiąc osiemsetTysiąc ośmiuset pielgrzymów z centrum Krakowa odpoczywało wokół naszego kościoła. Czas poświęcili też na wysłuchanie konferencji.

Suska z BiskupemWe Mszy św. pod przewodnictwem ks. bpa Jana Szkodonia uczestniczyli w naszej parafii pielgrzymi z Suchej Beskidzkiej i okolic.

Pielgrzymka GóralskaMieszkańcy Bachledówki i okolic pielgrzymują na Jasną Górę. 28 lipca wieczorem zatrzymali się na nocleg w naszej parafii. 260 osób nocowało w szkole i domach prywatnych.

Wadowice w Rodakach6 dni marszu, 160 kilometrów do celu: po raz 33. z Wadowic na Jasną Górę wędruje wadowicka pielgrzymka. 250 pielgrzymów 16 lipca przez połtorej godziny w południe odpoczywało na placu przed naszym kościołem.

Kalwaryjsko - wadowickie pielgrzymowanie