Chechelskie kolędowanie (wideo)Muzycy na co dzień grający m.in. w zespołach „Feel”, „De Press” czy „Armia” oraz soliści muzyki rozrywkowej wystąpili w Chechle z koncertem kolęd. Jednym ze śpiewających był ks. Adrian Piętka z Sosnowca.

Kolędowanie przed Pasterką (wideo)Powoli tradycją się już staje mały koncert kolęd, który poprzedza Pasterkę w parafii Rodaki. Po raz trzeci pół godziny przed północą „Rodaczanie” z Anią Dudek zaprosili do wysłuchania najpiękniejszych śpiewanych opowieści o narodzeniu Pana. Razem z dorosłymi po raz pierwszy wystąpiła dwójka dzieci.

Wideo - zaproszenie na rekolekcjeZapraszam na Adwentowy Dzień Skupienia, a właściwie dwa dni dla Pana Boga i dla siebie, 20 - 21 grudnia 2015 (niedziela - poniedziałek). Niech Moc, Boża Moc będzie z Tobą, by zwyciężył z Ciemną Stroną Twojej Duszy.

"Błogosławieni miłosierni" - oficjalny teledysk30 tysięcy ujęć i 11 miesięcy pracy – tak w skrócie można przedstawić historię powstawania teledysku do hymnu Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Zdjęcia do klipu rozpoczęły się jesienią 2014 roku w studiu w Alwerni podczas nagrywania hymnu Światowych Dni Młodzieży. W teledysku nie ma aktorów, jest prawdziwa matka z dzieckiem, prawdziwy artysta, który na żywo tworzy mural z Jezusem Miłosiernym, jest pan Artur, którego życie ułożyło się tak, że jest bezdomnym, są wokaliści, którzy włożyli swoją wrażliwość w to, by opowieść w teledysku była autentyczna, są także wolontariusze z międzynarodowej sekcji, którzy na co dzień pracują w Komitecie Światowych Dni Młodzieży.

Hymn ŚDM w wersji dyskotekowejOd początku zastrzegają, że kochają oficjalny hymn Jakuba Blycharza, jednak sądzą, że - szybsza wersja wciągnie nawet bywalców dyskotek. Przez naszą odświeżoną propozycję chcemy pokazać, że miłosierdzie i energetyczna muzyka to idealne połączenie. Spontaniczna grupa muzyków z Dubaju stworzyła alternatywną wersję hymnu „Błogosławieni miłosierni” w odsłonie electro house.

O ŚDM (wideo)Ks. Szymon Wojciechowski i ks. Sławomir Woźniak opowiadają, jak w diecezji sosnowieckiej przeżywać będziemy Światowe Dni Młodzieży w 2016 r.

Rodzinka.pl na ŚDMW "Rodzinka.pl" też się wybierają na Światowe Dni Młodzieży...

PrzyjmijW archidiecezji warszawskiej wystartowała kampania zachęcająca rodziny do goszczenia w swoich domach uczestników Światowych Dni Młodzieży, którzy przyjadą do Polski z zagranicy. W diecezji sosnowieckiej na podobnych warunkach chcemy przyjąć młodych ludzi ze świata. Warto więc ten film obejrzeć...

Spot ŚDMOd dzisiaj znamy spot zapraszający świat na Światowe Dni Młodzieży.