Hymn ŚDM w wykonaniu Magdy Anioł"Błogosławieni miłosierni" - Hymn Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 roku w wykonaniu Magdy Anioł. Słowa i muzyka Jakub Blycharz, oprac. muzyczne: Adam Szewczyk.

Hymn Jubileuszu 1050. rocznicy chrztu PolskiOrkiestra symfoniczna i chór Inicjatywy Poznańskiego Wielbienia wraz z orkiestrą i chórem Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej „Jordan”, oraz wokaliści zespołów chóralnych Marka Gandeckiego wykonali hymn Jubileuszu 1050. rocznicy chrztu Polski „Gdzie chrzest tam nadzieja”.

Gdzie chrzest, tam nadzieja (wideo)Koncert z okazji 1050 - lecia Chrztu Polski w Domu Kultury PAPIERNIK w Kluczach, 9 kwietnia 2016. Hymn Rocznicy Chrztu Polski śpiewa zespół RODACZANIE i TESAMEE.

Wolontariusze poszukiwani (wideo)- Wolontariusze poszukiwani - apeluje ks. Michał Borda, odpowiedzialny za sekcję wolontariatu w przygotowaniach do tygodnia w diecezji przed Światowymi Dniami Młodzieży. Szczególnie potrzebni są ludzie posługujący się językiem obcym, którzy pomogą gościom ze wszystkim stron świata, jacy przez tydzień będą przebywać na terenie naszej diecezji.

Rockowy chór zakonny – takie rzeczy tylko w filmie (wideo)"Będę za Nim podążać, gdziekolwiek pójdzie. Nie ma tak wystarczająco głębokich oceanów, ani tak wysokich gór, by mnie odłączyć od Jego miłości" - takie słowa śpiewają siostry w chórze stworzonym przez "Zakonnicę w przebraniu".

James Bond jedzie na Światowe Dni Młodzieży007 też się wybiera na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa. Nie wierzysz - obejrzyj! wink

Kolędy w Papierniku (wideo)W Domu Kultury PAPIERNIK w Kluczach 23 stycznia zabrzmiały kolędy. Był też taniec. Wystąpili najbardziej utalentowani mieszkańcy gminy: dzieci, młodzież i dorośli. Było pięknie...

W najnowszym "Gościu Niedzielnym" (wideo)W najnowszym "Gościu Niedzielnym": wpadamy w sieci, czyli więcej Polaków koszysta już z Facebook'a niż z telewizji...

"Błogosławieni miłosierni" (tekst - wideo)Oficjalny hymn ŚDM Kraków 2016 / official hymn of WYD Krakow 2016.