Wideo-zaproszenie na Kampus JPIIMłodzi zapraszają młodych do udziału w Kampusie na Bis w Jerzmanowicach.

Święto Flagi nad Pustynią Błędowską4 tysiące metrów nad Pustynią Błędowską żołnierze 6 batalionu powietrznodesantowego uczcili Święto Flagi.

Odpust św. JózefaChoć słonecznie, św. Józef, patron kaplicy w Ryczówku chłodnym i silnym wiatrem zaprosił 1 maja na odpust przed remizą. Większość mieszkańców nie przestraszyła się jednak pogody. Zanim ruszyli między liczne kramy, najpierw spotkali się z Patronem w czasie Mszy św.

Odpust św. Marka (wideo)Duzi i mali, starsi i młodsi, mundurowi i cywile przybyli w ostatni dzień kwietnia do zabytkowego kościoła w Rodakach, by oddać cześć św. Markowi. Mszę św. odprawił i kazanie wygłosił imiennik Patrona, ks. Marek Łabuda, proboszcz parafii Klucze.

U św. Marka (wideo)Poświęcenie pokarmów w kościele św. Marka w Rodakach, 15 kwietnia 2017 r.

Moje wędrówki po ziemi świętej: Kościół Rozmnożenia ChlebaWizyta w Kościele Rozmnożenia Chleba nad Jeziorem Galilejskim w Ziemi Świętej. Zdjęcia z pielgrzymki pod patronatem biskupa Piotra Skuchy.

Moje wędrówki po ziemi świętej: Via DolorosaWspółczesna Droga Krzyżowa ulicami Starej Jerozolimy może nas nieco zaszokować: ciasne uliczki, przepychający się ludzie, wszędobylski handel, uzbrojeni w broń policjanci żujący gumę, brud i na końcu podniszczona Bazylika Grobu Pańskiego. Ale podobnymi ulicami szedł Jezus z krzyżem...

Niedziela Palmowa (wideo)Niedziela Palmowa w parafii Rodaki, 9 kwietnia 2017 roku, Msza św. o godz. 11.00.

Luna pozdrawia (wideo)Bohaterem drugiego dnia spotkań z najmłodszymi w czasie rekolekcji w Rodakach była dwumiesięczna suczka Luna rasy owczarek collie, która zaskarbiła sobie serca dzieci. Teraz Luna mieszka w Borzęcinie koło Tarnowa razem z kolegą Leo, skąd pozdrawia najmłodszych. A przy okazji przypomnienie jednej z rekolekcyjnych piosenek...