Wideo z pielgrzymki (V)XXVI Piesza Pielgrzymka Sosnowiecka z Olkusza na Jasną Górę - materiał wideo: koncertowy wieczór radości w Złotym Potoku. W roli głównej: zespół PIELGRZYM.

WideoPielgrzymkaNieco ponad 1100 osób wędruje w XXVI Pieszej Pielgrzymce Olkuskiej Diecezji Sosnowieckiej na Jasną Górę. 10 sierpnia organizatorzy wyznaczyli nocleg w miejscowości Łutowiec. Tu poszczególne grupy rozbiły namioty. O „traktorkowej” wyprawie bezdomnych miał opowiedzieć i pokazać na ekranie ks. Mirosław Tosza.

Wideo z pielgrzymki (III)XXVI Piesza Pielgrzymka Sosnowiecka z Olkusza na Jasną Górę - materiał wideo: wieczór w Ogrodzieńcu - Podzamczu, koncert promujący pielgrzymkową płytę.

XXVI Piesza Pielgrzymka Sosnowiecka z Olkusza na Jasną Górę - materiał wideo.

Wspomnień czar: Rodaki nie tak dawno temuRodaki i gęsi czyli TVP jakiś czas temu...

I Komunia św. (wideo)Premierowy teledysk zapowiadający płytę z filmem z tegorocznej uroczystości I Komunii św.

Boże Ciało (wideo)Tegoroczna procesja Bożego Ciała z Rodak do Ryczówka.

Na Placu Papieskim (wideo)11 czerwca wspólne świętowanie na Placu Papieskim połączyło srebrny jubileusz diecezji i 115-lecie nadania praw miejskich Sosnowcowi. "Santo Subito − Cantobiografia Jana Pawła II" - koncert Piotra Rubika zwieńczył jubileuszowe spotkanie, które zgromadziło wiele tysięcy osób.

Pielgrzymka śladami Świętego70 osób: dzieci i dorosłych, pielgrzymowało z naszej parafii śladami Jana Pawła II czyli do Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic. Zobacz migawkę filmową z tego wyjazdu…