Ogłoszenia duszpasterskie na 24 kwietnia 2016 r.1. W Kalendarzu Liturgicznym: poniedziałek – święto św. Marka Ewangelisty; środa – Nowenna do NMP Częstochowskiej;  piątek – święto św. Katarzyny ze Sieny – patronki Europy. Dzisiaj Msza św. odpustowa o godz. 12.00 w kościółku św. Marka. W kościele nie ma Mszy św. o 11.00.

2. Mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński: Paweł Pachoł, l. 35, pochodzący z Olkusza, parafia św. Maksymiliana i Dagmara Tkacz, l. 29 rodem z Rodak.

3. W niedzielę 1 maja o godz. 12.00 Msza św. odpustowa ku czci św. Józefa w Ryczówku. Zapraszam mieszkańców obu naszych wsi, Koła Gospodyń, strażaków, ministrantów, dzieci, młodzież i dorosłych. W kościele nie będzie z tego powodu Mszy św. o godz. 11.00.

4. W niedzielę za trzy tygodnie po Mszy św. o 11.00 spotkanie Rady Parafialnej.

5. Polecam nowe numery tygodników „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

6. Dobrej niedzieli życzę. Szczęść Boże!