Pierwsza Komunia Święta

Dziewięcioro dzieci z Ryczówka przystąpiło 25 maja do I Komunii św. Przygotowani przez Irenę Lelakowską wzięli udział w pełni we Mszy św. celebrowanej przez ks. Jarosława Kwietnia. Na organach grał Andrzej Bretner. O liturgię z ministrancką ekipą zadbał Wojciech Kłoda.

zdjęcia: Studio Multimedialne MIGAWKA
www.studio-migawka.pl

Drodzy Rodzice! Z Ojcem Świętym Janem Pawłem II, który uważał, że dzień Pierwszej Komunii Świętej „wspomina się jako jeden z najpiękniejszych w życiu”, życzymy Wam, byście się razem ze swoimi dziećmi zawsze czerpali miłość i radość ze spotkania z Chrystusem, który przychodzi w szczególny sposób do Was.

Do I Komunii św. 25 maja 2019 roku (a dzień wcześniej do I spowiedzi, w której pomógł ks. Marek Plebanek z Kwaśniowa) przystąpili:

1. Brodzińska  Natalia
2. Dominiak Marcin
2. Dziechciewicz Hanna
4. Lisowska Kinga
5. Lisowska Karolina
6. Ładoń Piotr
7. Ładoń Amelia
8. Oczkowska Zuzanna
9. Stolarczyk Łukasz