Rocznica Pierwszej Komunii
Pierwsza Komunia Święta
Boże Ciało AD. 2019

Boże Ciało (fotoreportaż)Bardzo dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w procesji Bożego Ciała. Dziękuję też osobom, które pięknie przygotowały cztery ołtarze eucharystyczne. W ich intencji będziemy się modlić w czasie środowej Mszy św. Dziękuję paniom z Kół Gospodyń Wiejskich pięknie ubranym, dzielnie dźwigającym feretrony, panom z Ochotniczych Straży Pożarnych, dzieciom ubranym komunijnie i w strojach krakowskich, ministrantom, chórzystom, organiście i kościelnemu. Było pięknie i dostojnie. Bóg zapłać wszystkim!

W tym miesiącuW tym miesiącu11410
W sumieW sumie2606761

Niedzielny suchar

Paweł i Gaweł żyli w tak wielkiej zgodzie, wzajemnym zrozumieniu i współpracy, jakby braćmi nie byli. Dzięki przebiegłości i nadużyciom wkrótce dorobili się wielkiego majątku. Aż niespodziewanie stało się nieszczęście. Paweł umarł. Przychodzi więc na plebanię Gaweł, kładzie na stół przed proboszczem worek pieniędzy i mówi: - Daję te pieniądze, ale pod warunkiem, że na cmentarzu nad grobem ksiądz powie, że Paweł był świętym.

Najpopularniejsze

Pochmurno