Rocznica Pierwszej Komunii
Pierwsza Komunia Święta
Boże Ciało AD. 2019

Modlitwa o dobre przeżycie rekolekcji

Dobry i Miłosierny Boże.

Prosimy Cię, o błogosławieństwo na dobre i owocne przeżycie rekolekcji w naszej parafii.

Niech ten czas będzie błogosławiony dla całej naszej wspólnoty parafialnej. Pragniemy, aby wszyscy doszli do poznania prawdy i zostali zbawieni. Potrzeba nam do tego Twojej łaski i dlatego z ufnością wołamy: „Przyjdź Królestwo Twoje”. Dopomóż nam dobrze przygotować się do tego czasu, aby wszyscy wyznawcy Jezusa Chrystusa, żyli jak prawdziwi wyznawcy miłości i przebaczenia. Napełnij nas pragnieniem nie tylko ratowania siebie, ale i wszystkich naszych braci i sióstr żyjących w ciemnościach grzechu i w odwróceniu od Boga.

Użycz rekolekcjoniście światła i łaski, aby nam wskazał, jaka jest Boża wola i co nam służy do zbawienia. Niech Boskie Twoje słowo przez niego głoszone oświeci nas i pouczy, uzdrowi i wzmocni, uświęci i zbawi.

Matko Kościoła, bądź Matką naszej parafii i wspieraj nas swoim wstawiennictwem u Tego, który żyje i króluje na wieki wieków. AMEN

Pod Twoją obronę…

W tym miesiącuW tym miesiącu7481
W sumieW sumie2614837

Niedzielny suchar

Podobno mężczyzna mając 20 lat kocha wszystkie kobiety.
Mając 30 lat kocha już tylko jedną.
Mając 40 lat kocha znowu wszystkie...  oprócz tej jednej.

Najpopularniejsze

Bezchmurnie