Ogłoszenia duszpasterskie na 24 lutego 2019

1. W środę zapraszam na 17.00 na Nowennę do NMP Częstochowskiej. W tym tygodniu jest Tłusty Czwartek. Dzień później I piątek miesiąca. O godz. 16.45 wystawienie Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej, do której bardzo gorąco zachęcam.

2. Mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński: Krzysztof Marszałek z Częstochowy i Tatiana Pijet z Rodak; Michał Mędrek z Dłużca i Milena Saczyńska z Ryczówka. Ktokolwiek znałby przeszkody do zawarcia tego małżeństwa, w sumieniu jest zobowiązany zgłosić to księdzu proboszczowi.

3. Informuję, że w przyszłym czyli 2020 roku uroczystość I Komunii św. będzie miała miejsce w naszej parafii w sobotę 23 maja. O 11.00 Msza św., o 18.00 nabożeństwo majowe.

4. Już 10 marca w Jaroszowcu rozpocznie się cykl spotkań dla narzeczonych, którzy w najbliższych miesiącach planują zawrzeć sakramentalny związek małżeński. Szczegóły są w gablotce w internecie.

5. Przeglądająca się w lustrze żona do męża: - Powiedz mi, kochanie, za co ty mnie tak kochasz: za piękną buzię, czy za rewelacyjną figurę?
- Za poczucie humoru - odparł mąż.

Dobrego tygodnia wszystkim życzę. Szczęść Boże!