Kalwaryjsko - wadowickie pielgrzymowanie

Pielgrzymka śladami św. Jana Pawła II to już tradycja kończenia Białego Tygodnia w naszej parafii. 26 maja odwiedziliśmy sanktuarium maryjno – pasyjne w Kalwarii Zebrzydowskiej, modląc się także na tzw. dróżkach. Zwiedziliśmy także Muzeum Domu Jana Pawła II w Wadowicach. Bardzo dziękuję za wspaniałą atmosferę i zdyscyplinowanie uczestników: dorosłych i dzieci.

Msza św. w bazylice kalwaryjskiej, historia tego miejsca opowiedziana przez przewodnika, nawiedzenie pokoju św. Jana Pawła II, kalwaryjskie dróżki, zwiedzanie multimedialnego Domu Jana Pawła II w Wadowicach i degustacja papieskich kremówek – to wszystko i wiele więcej złożyło się na tę pielgrzymkę. A że pogoda była piękna, humory dopisywały, a wrażeń było moc...