Ogłoszenia duszpasterskie na 19 lutego 2017 r.1.Kalendarz tygodnia: środa – święto Katedry św. Piotra Apostoła, wieczorem zapraszam na Nabożeństwo ku czci Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej; czwartek – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika, to także Tłusty Czwartek.

2. Dzisiaj kandydatów do bierzmowania zapraszam na Mszę św. i spotkanie o 11.00.

3. Dzisiaj także Niedziela Serca dla Parafii. Bardzo dziękuję za wszystkie modlitwy, dobre słowo i ofiary na rzecz spłacenia długów złożone  na tacę i indywidualnie przez Parafian. W najbliższą sobotę o godz. 9.00 zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców Ryczówka z ul. Dolnej. Przypominajmy sobie o tym wzajemnie!

4. W nowym „Gościu Niedzielnym” polecam tekst o tajemnicy Medjugorie, którą w imieniu Papieża ma zbadać jeden z polskich księży biskupów. W „Małym Gościu Niedzielnym” już teraz zachęca do wielkopostnej akcji „Ratujmy razem Świat!”. A w „Niedzieli” o swoim życiu opowiada Danuta Kobylińska-Walas, pierwsza kobieta - kapitan żeglugi wielkiej w historii Polski. A że czytanie nie boli, polecam wszystkie trzy tytuły…

5. Stowarzyszenie NIKIFOR informuje, iż uruchomiono ponownie pobór krwi w celach diagnostyki laboratoryjnej w siedzibie Wojewódzkiego Szpitala Chorób Płuc i Rehabilitacji w Jaroszowcu.

6. Coś z mądrości ludowej:
Podobno mężczyzna mając 20 lat kocha wszystkie kobiety. Mając 30 lat kocha już tylko jedną. Mając 40 lat kocha znowu wszystkie...  oprócz tej jednej.

Dobrej niedzieli wszystkim życzę, a w czwartek smacznych pączków i innych wypieków. Szczęść Boże!